TREKKİNG,doğada bir noktadan diğer noktaya varmak amaçlı yapılan,genelde hafif tempolu sportif yürüyüşlerdir.

Trekking her mevsimde yapılabilir;ancak hava ve ortam şartlarına,uzunluğuna ve zorluk derecesine göre gerekli hazırlıklar yapılmalıdır.Doğa yürüyüşlerinin insanın vücut ve ruh sağlığı üzerinde çok olumlu etkileri olduğu uzmanlarca kabul edilmektedir. Yüksek kondisyon veya teknik istemiyor oluşu,sakatlanma vb risklerinin çok düşük seviyelerde seyretmesi,maliyetinin az olması gibi nedenler bu doğa sporunun avantajlarıdır.

Yürüyüş programlarımız 3 ayrı güzergahtan ibaret olup,minimum 20 kişilik gruplardan oluşturulmaktadır. Tercihiniz doğrultusunda planlama yapılacaktır.Hareket  merkezi Alabalık Sofrası tesisleri olup,parkur başlangıç noktasına servis araçlarımız ile rehberimiz eşliğinde gidilecek,varış noktasından tesisimize dönüş yine servis aracılığıyla olacaktır.Yine tercihleriniz doğrultusunda güzergah üzerindeki yaylalarda doğal lezzetlerin tadına varma imkanınız olacaktır.Dilerseniz eski bir nakil vasıtası olan eşek ile parkur içinde kısa bir nostalji turuda yapabilirsiniz.Ayrıca ağustos ayında üşümenin tadına varmak için çadırlarımızda geceleyebilirsiniz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yürüyüş ve güzergah bilgilerine TREKKİNG GÜZERGAHLARIMIZ'dan ulaşabilirsiniz.

 

 
ALABALIK SOFRASI'NDA KÖY KAHVALTISI Derenin hemen kenarında kurulu sofralarımızda organik köy kahvaltısı
TREKKİNG
Servisle parkura hareket
Trekking başlangıcı
Zirveye varış
Dinlenme,fotoğraf çekimi,atıştırmalık ve içecek ikramı
DÖNÜŞ  
ALABALIK SOFRASI'NDA AKŞAM YEMEĞİ Akarsu kenarına kurulu ahşaptan yapılmış insanı rahatlatan tesisimiz,odun ateşiyle karafırında pişirilen alabalığın yanında,isteyen misafirlerimiz için kebap ve pide çeşitleride  menümüzde bulunmaktadır.